Web Siteniz Olsun

Web Siteniz Olsun

 

 

WEB SİTESİ TASARIMI

 

 

Çağımız "internet çağı". Artık, herşey sanal aleme entegre edilmiş durumda. İşletmeler, kişisel girişimciler, büyük şikretler, meslek sahipleri kısacası herkes, bir web sitesine sahip olma ihtiyacı hissetmekte.

 

 

Peki web sitesi sahibi olmak ne işe yarıyor? Tabi ki web siteniz var ise, hangi hizmeti veya ürünü sunuyorsanız, bu konuda insanlara bilgi verebilirsiniz. Ancak önemli olanın, aynı hizmet veya ürünü sunanlardan farkınızı ortaya koyabilmek olduğunu anlamanız gerekmekte. Bu nedenle, sadece tanıtım amaçlı web sitelerinin, kartvizitlerden farklı olmadığını artık bilmemiz lazım.

 

 

Bir web sitesi sahibi olurken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var. Bunlar, web sitesinin tasarımı, kullanıcıların kolayca web sitesinde gezebilmeleri, ürünlerin veya hizmetlerin özelliklerine kullanıcıların ulaşabilme rahatlığı vs. Web sitesinin hem görsel olarak çekici hem de kullanımı kolay olması ilk planda çok önemli.

 

 

Fakat bu da yeterli değil. Daha da önemli olan şey ise "SEO'YA UYUMLULUK". Göze ve kolay kullanıma hitap eden bir web siteniz olsa bile, web sitenizin arama motorları tarafından da kabul edilebilir özelliklere sahip olması gerekmektedir. Alan adınız, web sitenizdeki görseller, java merkezleri, resimlerin boyutlandırması, yer alan açıklamalardaki kelimeler vs. sitenizin SEO uyumluluğu ile ilgili bir kaç husus.

 

 

Bununla birlikte, web sitenizin güncel olması, başka web sitelerinde yer alan bağlantılarınız, trafiğinizi etkileyen diğer hususlar gibi sizi ön plana taşıyacak bir alt yapıya ihtiyacınız var.

 

 

İşte SEOPSİ, SEO'ya uyumlu, görselliği açısından farklılık yaratan, güncelliğini devamlı koruyabileceğiniz, SEO uyumlu makale ve açıklamalar ekleyebileceğiniz web sitesi yapma hizmeti vermektedir.


WEB SİTESİ TASARIM ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN→


Bizim farkımız, tasarımını ve içeriğini oluşturduğumuz web sitelerinin, arama motorlarında üst sırada görünmelerini sağlayarak, daha fazla kitleye ulaşmasını ön plana çıkarmak. Sosyal medya hesapları ile paralel hareket eden web siteleri oluşturarak, sitenin "sanal gücü"nü ortaya koyan, farkınızı müşterilere "fark ettirecek" web sitesi yapma konusundaki iddiamızı yineliyoruz.

 

 

Siz de profesyonel ve SEO uyumlu web sitesi sahibi olarak, hizmet veya ürününüzü ön plana çıkartarak, farkınızı ortaya koyacak web sitesi sahibi olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.