AVUKATLARA ÖZEL WEB SİTESİ

AVUKATLARA ÖZEL WEB SİTESİ

2.500 TLSipariş Ver

Ürün - Proje Özellikleri

Avukatlık; tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en önemli mesleklerin başında gelmektedir. Doğası gereği avukatlık mesleği, "bilgi" temellidir ve avukatların devamlı kendilerini güncellemeleri gerekmektedir. 

 

 

Bu nedenle, avukatlara özgü web sitelerinde, avukatların bilgilerini ve devamlı kendilerini güncellediklerini ortaya koyabilecekleri, web sitelerini ziyaret eden kişilerin hukuki sorunları ile ilgili bilgi alabilecekleri bölümlerin ön planda olması gerekmektedir. 

 

 

Tüm bu noktada, bir sorun ortaya çıkmaktadır: Avukatlara özgü web sitelerinde SEO çalışmaları nasıl olacaktır? Maalesef bu soruna çok basitçe yaklaşan bir çok kişi, arama motorlarında ön planda olma pahasına, avukatlara ait web sitelerinde "anlamsız" tekrarlara ve "enteresan" cümlelere yer vermiş durumdadırlar. 

 

 

Örneğin; Adana Barosu'na veya Ankara Barosu'na yahut da İstanbul Barosu'na kayıtlı bir avukata ait web sitesindeki yazılarda, devamlı anahtar kelimelerin tekrar edilmesi nedeniyle, ziyaret edenlerde antipati oluşturacak görünümler ortaya çıkmaktadır. Örneğin; Adana Barosu'na kaytlı "Avukat A B"ye ait sitenin, arama motorunda "Adana Avukat" kelmesinde yükselmesi için devamlı "Adana Avukat A B" cümle dizisi yer almaktadır. "Avukat A B, şu davalara bakmaktadır." şeklinde olması gereken cümle "Adana Avukat A B, şu davalara bakmaktadır." şeklinde kodlanarak, komik ve itici durumların ortaya çıktığını gözlemlemekteyiz. 

 

 

Aynı şekilde Ankara Barosu'na kayıtlı bir avukatın web sitesinde, "Ankara Ceza Avukatı" kelime grubunda arama motorlarında yükselmek için "Ankara Ceza Avukatı A B, şu tarihte doğmuştur." şeklinde cümleler geçtiği gibi, İstanbul Barosu'na kayıtlı bir avukatın web sitesinde, "İstanbul Boşanma Avukatı" kelime grubunda yükselmek için her yerde "İstanbul Boşanma Avukatı A B, evli ve iki çocuk babasıdır." gibi maalesef absürd yazılarla karşılaşmaktayız. 

 

 

SEOPSİ, avukatlara özel, SEO uyumlu ve yukarıdaki örneklerde belirtilen "komik duruma düşürücü" yazılar içermeyen, avukatın bilgisini ve donanımını ön plana çıkaran ve web sitesini ziyaret eden kişilerin hukuki sorunları hakkında bilgi almalarını sağlamak amacıyla avukatın birikimlerini web sitesine yansıtabileceği ama aynı zamanda arama motorlarında da üst sıralarda görülebilecek özel web siteleri tasarlamaktadır. 

 

 

Kendi web sitesine yönetici olarak giriş yapabilecek olan avukat web sitesi içerisinde istediği zaman bilgi girişi yaparak güncel web sitesine sahip olarak, müvekkillerine veya yardım arayan kişilere karşı her zaman donanımını ön plana çıkarabilecektir. 

 

 

Avukatlara özel web sitesi tasarımları için, bizimle iletişime geçin... 

 

Projeler

SEOPSİ tümünü gör