Rakibi Ziyaret Hiti

Rakibi Ziyaret Hiti

30 TLSipariş Ver

Ürün - Proje Özellikleri

Rakibi ziyaret hiti; arama motorlarında (Google, Bing, Yahoo, Yandex) bulunduğunuz sıranın üzerinde yer alan rakipleri kısa süreli ziyaret anlamına gelmektedir.

 

Örneğin, web siteniz bir anahtar kelimede, 2. sayfada 16. sırada ise, rakibi ziyaret hiti, sizin olduğunuz sıraya ulaşana kadar, her sayfada en az 3 rakibi kısa süre ziyaret eder, sizin web sitenize girdiğinde en az 2 dakika vakit geçirmekte ve alt sayfa ziyaretleri yapmaktadır.

 

Böylece, o anahtar kelimede diğer sitelerden daha fazla sizin web sitenizde zaman geçirildiği ve alt sayfa ziyaretleri yapıldığı için, yükselişiniz artacaktır.

 

RAKİBİ ZİYARET HİTİ, RAKİP SİTELERİN SIRALAMALARININ DÜŞMESİNE ASLA NEDEN OLMAZ!!! SADECE WEB SİTENİZİN SIRALAMASININ YÜKSELMESİNE HİZMET EDER.

 

Web sitesinin sahip olduğu organik hit sayısının ortalama % 20-30 oranında "rakibi ziyaret hiti" bulunması, sıralamanızın daha hızlı yükselmesine hizmet edecektir.

 

RAKİBİ ZİYARET HİTİ SATIN ALABİLMENİZ İÇİN, İSTENİLEN ANAHTAR KELİMEDE EN FAZLA 15. SAYFADA YANİ İLK 150 SIRALAMASINDA YER ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.

 

1 K Rakibi Ziyaret Hiti                    30,00 TL

 

2 K Rakibi Ziyaret Hiti                    50,00 TL

 

3 K Rakibi Ziyaret Hiti                    70,00 TL

 

 

Projeler

SEOPSİ tümünü gör