Misyonumuz

Misyonumuz

 

Misyonuz, yol haritamızı belirlemektedir.

 

Müşterilerimize çözüm ortağı olmak, hareket noktamızdır. İstenilen çözüm sürecinde, müşterinin de etkin bir şekilde yer almasını sağlayarak, yapılan işlerin mutfağını öğrenmesini sağlayarak, "uygulamalı öğretme" yöntemini uygulamaktayız. Bilgiyi müşteri ile paylaşarak, yapılan işlerin tüm süreçlerini şeffaflaştırıyor, "hukuka", "ticari etiğe", "haksız rekabet kurallarına" ve "yanıltıcı olmama ilkesine" bağlı hareket ettiğimizi, gözler önüne seriyoruz.

 

Ulaşılmak istenen amacı, "çözümün" gerçekleşmesi ile eş zamanlı olarak "müşteri memnuniyetinin" sağlanması olarak görüyoruz. İleride çıkabilecek potansiyel sorunları analiz ederek, müşteriyi yönlendiriyor, "başarıda devamlılık" ilkesi ile hareket ediyoruz.

 

Misyonumuz gereği, çözüm ortağı olduğumuz müşteri ile anlaştığımız an, ekibimizden bir veya bir kaç kişiyi, müşterinin kişisel danışmanı olarak atıyor, müşterinin taleplerine anında cevap verebilecek bir sistem üretiyoruz.

 

SEOPSİ, tüm bu aşamalarda, etkinliği artmış bir çözüm ortaklığı ile müşterinin taleplerini en üst seviyede karşılamayı, temel ilke haline getirmiş olup, misyonunu "ÇÖZÜM ORTAKLIĞI SÜRECİNDE, ETKİN POTANSİYELLİK" olarak tanımlamaktadır.