Web Tasarım

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım hizmeti bir gerçek veya tüzel kişiliğin internet mecrasında tam anlamıyla doğru tespitler ile temsilidir. Web tasarımında sadece web sitesi tasarımı değil herhangi bir web projesi veya uygulamasının da yol haritası çizilmelidir. 


Dalında gerçekten çok uzman olan arkadaşlarımız size bu konuda seve seve yardımcı olacaklardır. Bilcod olarak hem ileri derecede uzmanlık gerektiren yazılımlar ve web uygulamaları hemde siz değerli müşterilerimizin rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta yönetim panellerine sahip nitelikli web siteleri tasarlamaktayız. 


Siz isteklerinizi belirtin bize gerekli bilgilerinizi verin ve rahatça koltuğunuza yaslanıp kahvenizi için. Bilcod'un deneyimli ekibi inanın size harika işler çıkaracaklar.
Web tasarımı da ülkemizde ne yazık ki istismar edilmiş iş kollarından biridir. Biraz kod yazmaya çalışan pek çok genç arkadaş hemen kendisini yazılımcı, web tasarımcı veya uzman programcı zannetmekte ve ne yazıktır ki buna inandığı için çeşitli firmalardan işler alıp firmaları mağdur etmektedir. 


Web sitesi günümüzde en önemli kurumsal kimlik'tir. Websiteniz ve içeriği size müşteri ve para kazandırabilir de kaybettirebilir de.. Yapılacak en ufak bir kodlama hatası arama motorları tarafından sitenizin gösterilmemesine yol açabilir.


Bu yüzden web sitenizi kime emanet ettiğiniz önemlidir. Sizde deneyimsizlik kurbanı olmayın. Deneyimli bir ekiple çalışın..

 

Web tasarımı yaptırmak istiyorum nasıl başlarız ?

 

Web tasarımı yaptırma istiyorum diyorsanız, öncelikle sizinle biraraya gelip size web üzerinde yürüyeceğiniz bir yol çiziyoruz, web üzerinde sizi en doğru biçimde temsil edecek adımları beraber atıyoruz.


Sonrasında sizden firmanızla ilgili bilgileri ve varsa ekstra taleplerinizi alıp işe koyuluyoruz.


Özel tasarımlar hariç web sitenizi hızlı web sitesi paketlerimiz sayesinde 3-4 iş günü gibi bir sürede yayına açabiliyoruz.Sonrasında desteğimiz anlaşmalarımıza bağlı olarak sizi google aramalarında yükseltmek üzerine seo çalışmaları ile devam ediyor. 
Amacımız daha fazla kazanmanız, biliyoruz ki siz kazanırsanız biz de kazanırız.

 

Hızlı web sitesi paketleri nedir?

 

Hızlı web sitesi paketleri, web sitesi açmak isteyen ancak fazla beklemek istemeyen müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz sade ve şık bir görünüme aynı zamanda mobil uyumluluğa sahip web paketleridir. 


Hızlı website paketleri alan müşterilerimiz sadece 3-4 iş günü gibi kısa bir zamanda üstelik mobil uyumlu web sitesi sahibi olabiliyorlar.